Hristina

Hristina je 100% přírodní!
Naše kosmetika NEOBSAHUJE parabeny, umělé konzervanty, sulfáty, silikony, PEG, syntetické parfémy ani jinou chemii. Pro parfemaci výrobků používáme pouze přírodní vonné esenciální oleje. Kosmetika je hypoalergenní a nebyla testována na zvířatech.
V čem je naše kosmetika unikátní?
 Vzhledem ke kvalitě přírodních surovin používaných k výrobě naší kosmetiky máte záruku, že kdykoliv použijete tělové mléko, šampon, peeling či jakýkoliv jiný výrobek, přichází Vaše pokožka a vlasy do kontaktu s čistě přírodními látkami, které nezatěžují organismus, nemají žádné škodlivé vedlejší účinky - naopak naše výrobky vyživují, hydratují, léčí a jsou doslova kvalitní ,,potravou” pro Vaši pokožku i vlasy.
 Z čeho se kosmetika vyrábí?
 Hristina se vyrábí pouze z čistých přírodních olejů, bylinných extraktů, kvalitního jílu (tělové i pleťové masky) či mořské soli (peelingy). Jako konzervanty používáme včelí vosk, vitamin E a různé směsi olejů, které mají také konzervační schopnosti. Například v šamponech slouží jako konzervanty oleje - jojobový a avokádový.
 Kde se kosmetika Hristina vyrábí?
 Naše kosmetika se vyrábí v Bulharsku, kousek od pohoří Rila. Výroba vychází z tradičních perských i bulharských receptur, založených na používání čistě přírodních produktů.
 Pění dostatečně sprchové gely a mýdla?
 Ano. Sprchové gely i šampony obsahují velký podíl extraktu z byliny Mydlice lékařské. Jedná se o přírodní pěnidlo, které způsobuje opravdu bohaté pěnění sprchových gelů i šamponů. Vlasy i pokožka jsou po umytí čisté, hydratované a krásně voní.
 
 

Zboží v této kategorii je momentálně vyprodáno. 

Doplníme hned, jakmile to bude možné :)

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.